Харківські спортсмени стали призерами чемпіонату України з шорт-треку

Харків'яни вибороли 9 нагород чемпіонату України з шорт-треку серед юніорів

Харківські спортсмени стали призерами че…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні зі справ молоді та спорту Харківської ОДА, найбільшу кількість нагород до медального кошику збірної Харківської області поклав Микита Неміро. Змагання пройшли у Києві.

За відомостями ОДА, він став чемпіоном на дистанції 1,5 тис. м та в естафеті. Разом з ним до складу естафетної команди "Харків-1" увійшли Станіслав Омельченко, Микита Хочін та Дмитро Покровський. Вони з досить великим відривом обійшли срібних призерів - команду Києва та команду "Харків-2", яка, відповідно, посіла третє місце.

Також на рахунку Микити Неміри було "срібло" на дистанції 500м та "бронза" на дистанції 1 тис. м. Перемогу на цих дистанціях здобули київські спортсмени.

В змаганнях серед юніорок бронзові медалі отримали харків'янки Тетяна Зарванська та Дарина Воропаєва.

Ще дві нагороди харківські спортсменки здобули в естафетах. Команда Харківської області посіла друге місце.

За результатами цього чемпіонату була сформована збірна України на юніорський чемпіонат світу, який вже за кілька днів відбудеться в австрійському місті Інсбрук. До складу української збірної потрапили і троє харків'ян – Микита Неміро, Станіслав Омельченко та Тетяна Зарванська.