Українські спортсмени-паралімпійці – абсолютні лідери Кубка світу з лижних гонок

Загалом команда України виборола 56 високих нагород: 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзову

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі на Турківщині розіграно останні комплекти нагород першого етапу Кубка світу з лижних гонок та біатлону. Саме українські спортсмени-паралімпійці вибороли найбільшу кількість нагород і є абсолютними лідерами цих змагань. Загалом команда України виборола 56 високих нагород: 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзову. Про це повідомили у управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

За підсумками змагань, другу сходинку посідає команда Німеччини, паралімпійці якої здобули 13 медалей - 6 золотих, 4 срібні та 3 бронзові, третє місце - в команди Франції - 7 нагород, серед яких 6 золотих та 1 срібна медаль.

З 18-ти країн світу, які брали участь у кубкові світу з лижних перегонів та біатлону, команди 10-ти вибороли медалі світової проби.

Неофіційний залік Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що з 13 до 20 січня 2017 року тривав в Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України: