БК "Запоріжжя-ЗОГ" сенсаційно переграв БК "Будівельник"

Перший матч чвертьфіналу кубку України завершився перемогою запоріжців

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на офіційний сайт БК "Запоріжжя-ЗОГ"

У чвертьфіналі Кубку України суперником запоріжців став один із лідерів регулярного чемпіонату Суперліги київський БК "Будівельник".

У першій десятихвилинці запорізького матчу гостям довелося наздоганяти господарів, повести у рахунку вдалося лише раз. Тож ця чверть була за запоріжцями – 17:15. Не збавила обертів команда Дмитра Щиглінського і в наступному відрізку. Кияни двічі відпускали наших баскетболістів вперед на вісім пунктів, але на велику перерву таки скоротили відставання до трьох очок - 37:34 на користь господарів. Третій відрізок не вніс суттєвих коректив у гру, запоріжці лідирували - 59:53. Найдраматичнішою видалась заключна чверть – будівельники кілька разів вели у рахунку і навіть виграли цей відрізок, та це не принесло їм перемогу у поєдинку. Тож на домашньому паркеті тріумфували запоріжці – 78:73.

Вирішальний матч-відповідь, який визначить учасника півфіналу Кубку України, відбудеться третього лютого в Києві.