Мелітопольський сумоїст здобув три золота на Європейському чемпіонаті

Європейський континентальний чемпіонат-2017 по сумо серед дорослих, молоді та юніорів проходив в столиці Угорщини Будапешті з 12 по 15 січня

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Збірна України за результатами змагань, в яких взяли участь близько 400 спортсменів з 9 країн, стала першою в цій престижній континентальній першості.

Мелітопольський сумоїст Сергій Соколовський своїми досягненнями зробив великий внесок у переможний виступ збірної країни. Спортсмен - представник СК "Хорта". За три останні роки в активі переможця - більше 10 золотих медалей і звання майстра міжнародного класу.

У Будапешті спортсмену вдалося завоювати три золоті медалі. Ці перемоги принесли Сергію титул чемпіона Європи серед молоді та дорослих.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізька сумоїстка виграла чемпіонат Європи.