Санкарі Львівщини стали призерами Кубка світу з санного спорту

Успішним виявився альпійський старт для юніорського екіпажу у складі вихованців Львівського училища фізичної культури

Як повідомляє Depo.Львів, в Австрії тривав І етап юніорського Кубка світу з санного спорту на натуральних трасах. У складі національної збірної змагалися п’ятеро молодих санкарів Львівщини.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обладміістрації.

Так, успішним виявився альпійський старт для юніорського екіпажу у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Андрія Демчука та Мирослава Ленька, які піднялися на другу сходинку п’єдесталу.

Окрім того, в одномісних санках серед дівчат вихованці львівської СДЮШОР з санного спорту "Беркут" Анастасія Слюсар фінішувала з 11 результатом, а Вікторія Яринич посіла 14 місце. А в змаганнях юнаків-юніорів Андрій Демчук посів 12 місце.