Харків'яни стали призерами Кубку України з шорт-треку

Харківські спортсмени завоювали 13 медалей на Кубку України з бігу на ковзанах, який проходив у Харкові

Як передає Depo.Харків із посиланням на сайт Харківської міскради, на змаганнях, які стали відбірковими на чемпіонат Європи, харків'яни отримали чотири золоті, п'ять срібних і чотири бронзові нагороди.

Зокрема, золоті медалі завоювали Микита Неміро (дистанція 500 м), Артем Хмелевський (1000 м), Марія Долгополова (500 м), а також збірна Харківської області-2 (Станіслав Омельченко, Дмитро Покровський, Роман Малюга, Владислав Неміро), яка перемогла в чоловічій естафеті.

Довідка Depo.Харків. Шорт-трек - зимовий олімпійський вид спорту, змагання з бігу на ковзанах на хокейному майданчику. На відміну від бігу на ковзанах на великих ковзанках, де спортсмени виходять на дистанцію парами, в шорт-треку одночасно стартує кілька ковзанярів. Доріжка для шорт треку овальної форми, довжиною 111,12 м. Сама ковзанка повинна мати розміри 60 на 30 м, що збігається із розмірами хокейного майданчика європейського типу.