В офісі Радикальної партії вилучили ноутбук помічниці Мосійчука, - Гресь

Під час обшуку в офісі Радикальної партії вилучили ноутбук помічниці нардепа Ігоря Мосійчука та документ, у якому було прізвище слідчого Генпрокуратури

Про це заявив депутат Київської міської ради від Радикальної партії Марк Гресь, передає depo.ua  з посиланням на "112 Україна".

"Близько 18:30 сюди в будівлю увірвалися близько 20 осіб, з яких більшість була в балаклавах. На моє запитання, хто ви такі, мені сказали: "Генеральна прокуратура, усім зібратися в коридорі, покласти мобільні телефони на підлогу". На моє заперечення, чи можу я вести зйомку, вони сказали - це заборонено. Ми законослухняні люди, ми всі поклали телефони, після чого був проведений обшук", - повідомив він.

За його словами, ордер на обшук партійцям не показали.

"Нікому нічого не показували. Ми вимагали пред'явити якийсь документ, якусь санкцію, і представник Генеральної прокуратури весь час посилався на якусь статтю КПК, не називаючи її номеру, яка гарантує йому право проводити в екстрених випадках обшук у будь-якому місці", - заявив представник РПЛ.

Під час обшуку з офісу винесли один документ і ноутбук помічниці Мосійчука.

"Вони довго порпалися у всіх речах і за підсумком винесли одне депутатське звернення, папери. По-моєму, була така цікава деталь, що слідчий Генпрокуратури побачив у тексті, який мені не був показаний, своє прізвище. Мабуть, це була скарга на дії слідчого. Тільки ноутбук вилучили. І притому не Ігоря Мосійчука, а його помічниці", - уточнив Гресь.

Достовірної інформації про місцезнаходження Мосійчука у Греся немає, але є відомості, що він знаходиться в ГПУ.

"Ми будемо наполягати на чіткому, чесному, об'єктивному розслідуванні. Якщо Ігор Мосійчук дійсно винен, він, безумовно, понесе за цю справу покарання", - резюмував депутат.

Нагадаємо, що Верховна Рада надала згоду на затримання та арешт народного депутата Ігоря Мосійчука. За відповідний проект постанови проголосували 262 народних депутати.

 Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 2, 3 ст. 296 (хуліганство), ч. 1, 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок), ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 1, 2 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного) КК України.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme