Що робити Авакову без "Фейсбука"

Комунікація через соцмережі вже неодноразово зіграла поганий жарт з представниками влади

Що робити Авакову без "Фейсбука"…

Останні злами "Твіттерів" президента та РНБО, а також сайту голови МВС змушують звертатися до керівництва держави: повертайтеся у реальність.

Не може не радувати той факт, що нинішні керманичі держави вельми просунуті в інтернеті і оперативно можуть донести будь-яку необхідну інформацію до суспільства, а заодно швидко відреагувати на ту чи іншу ситуацію. Це - зручно й швидко. І головне - просто. Можна лише з посмішкою згадувати часи Януковича, який судячи з фотографій його кабінету на Банковій, навіть комп'ютером користуватися не вмів. Або ж Азарова, для котрого запустили власну сторінку в "Фейсбуці", якою він користувався раз на тиждень у форматі онлайн-конференції, було справжнім проривом.

Зараз влада набагато просунутіша і інтернет для неї це не розкіш, а засіб для комунікації. І це дуже добре. Проте любов до "Фейсбуків" та "Твіттерів" вже призвела до певних перегинів, коли представники керівництва держави у прямому сенсі цього слова втрачають зв'язок з реальністю. До чого це призводить? Як мінімум, до купи фейків та непорозумінь.

Так, лише протягом останніх двох діб відбулися злами аккаунтів РНБО та Адміністрації президента у "Твіттері", а також сайту avakov.com, який належить очільнику МВС. В результаті, виявилося, що Міністерство внутрішніх справ спільно з Генпрокуратурою збирається зняти недоторканність з народного депутата і лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша, а президент Петро Порошенко "доручив дати правову оцінку самовільному відходу підрозділів "Правого сектору" із зони АТО". І хоча співробітники Служби безпеки України нібито вже мають інформацію про осіб, які можуть бути причетні до зламу державних сайтів і акаунтів посадових осіб у соцмережах, все це - неприємні моменти, які змушують задуматися над тим, щоб високопосадовці, які пішли у віртуальний світ соцмереж, повернутися до реального спілкування з журналістами у форматі прес-конференцій. Тут вже ніяких зламів не буде...

На жаль, той же "король "Фейсбуку" Арсен Аваков намагається зустрічатися з представниками четвертої влади якомога рідше. Воно, в принципі, і зрозуміло. Набагато легше написати пост у соцмережах, аніж сидіти і нервуючи відповідати на неприємні питання з боку журналістів. 

Аналогічна ситуація із іншими високопосадовцями, які віддають перевагу соцмережам, а в ліпшому випадку ретельно підготованим телеінтерв'ю. Так, наприклад, після подій у Мукачеві, скандалу в Генеральній прокуратурі, а також відцентрових процесів у Верховній Раді, журналістам явно було б цікаво напряму поговорити про це з главою держави. Загалом, владі варто зрозуміти, що соцмережі - це виключно односторонній зв'язок з суспільством, інформацію в якому до того ж можна легко інтерпретувати у зручному ключі, або спотворити. Тому варто запросити владу до реальності...

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme