"Лохи" з "Фінансового майдану" мають створити власну партію

Небажаючим платити за власні помилки «фінансовим майданівцям» у Верховній Раді навряд чи хтось захоче допомогти. Жодна з політичних сил у Верховній Раді питання перегляду валютних кредитів у своїх передвиборчих програмах не підіймали

"Лохи" з "Фінансового майдану" мають ств…

Останнім часом «Фінансовий майдан» став головним вуличним «тролем», який регулярно проводить акції в урядовому кварталі, блокуючи центр Києва і «радуючи» своїми діями киян. Намагання любителів низьких кредитних ставок у доларах перетворити власну помилку на політичне питання викликає подив. З такою ж швидкістю можна було б організувати «Майдан тих, хто програв на ігрових автоматах», чи «Майдан, постраждалих від фінансових пірамід».

Також можна влаштовувати акції протесту тих, хто невдало вклав кошти у акції компанії, яка потім через недолуге управління збанкрутіла. Бажання зекономити, ризикнувши взяти кредит в іноземній валюті, а тепер списування своїх прорахунків на державу - саме так зараз виглядає позиція «Фінансового Майдану». У свою чергу, небажання влади з власної кишені гасити десятки мільярдів гривень курсової різниці чомусь вважається фінмайданівцями мало не зрадою...

Зараз мітингувальники вимагають повернення для них курсу п'ять гривень за долар. Виходить, що на кожному доларі кредиту держава має компенсувати банку 18 гривень. У Верховній Раді окрім кінчених популістів навряд хтось реально захоче піти на поводу у мітингарів. Тим паче, що жодна з політичних сил у своїй виборчій програмі жодного слова не сказали про те, що хтось комусь має щось компенсувати.

Depo.UA проаналізував виборчі програми усіх партій, які йшли минулої осені до Верховної Ради. У жодній з них ідеї компенсувати валютним кредиторам різницю немає і близько. Навіть у вельми оригінальної податковій та фінансовій ідеології «5.10» до такого не додумалися.

З огляду на те, що «Фінансовий майдан» позиціонує себе як могутній рух (хоча по факту там збирається дві-три сотні людей у кращому випадку), він мав би подумати про створення власної партії, яка б представляла їхні інтереси. Навіть назву можна придумати - «Держава компенсує». До місцевих виборів ще є трохи часу, і активісти можуть швидко організувати свій політичний проект.

Якщо ж серйозно, то поки виглядає так, що «Фінансовий майдан» просто використовують як вдалий проект для розхитування ситуації у Києві. Підпал шин, бійки - це, скоріш, схоже не на цивільну акцію «лохів», що влетіли у гроші через власну жадібність, а на намагання деякими силами організувати передумови для заворушень і третього Майдану.

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme