Психолог розвінчав п'ять популярних міфів про стосунки

Професор психології Бінгемтонского університету Метью Джонсон розвінчав популярні міфи про стосунки

Експерт пояснює, що, коли люди знаходять партнера і починають розвивати романтичні стосунки, більшість мислить стереотипно. Більше того, психолог впевнений, що далеко не всі розуміють, як правильно поводити себе з коханою людиною черещ що з'являється багато проблем. Щоб уникнути непорозумінь, експерт розвінчав популярні міфи, передає depo.ua з посиланням на New York Post.

Міф 1. Люди знають, кого хочуть бачити поряд з собою

За словами психолога, люди часто стверджують, що знають, якою повинна бути людина, з якою вони захочуть пов'язати долю. Але насправді це не більше,ніж самообман. Як показують дослідження, в результаті люди обирають партнерів далеких від вигаданого ідеалу.

Міф 2. Люди, які познайомилися завдяки шлюбним агентствам, мають щасливе майбутнє

Як показує практичний досвід експерта, знайомства в шлюбних агентствах нічим не відрізняються від будь-яких інших. Більше того, люди, які мають дуже схожі інтереси та особисті якості мають мінімальні шанси на успішні стосунки - менше одного відсотка. Зазвичай ідеальну пару складають різні люди з різними інтересами.

Міф 3. Спільне проживання до весілля допоможе перевірити силу почуттів

Проживання під одним дахом може здатися гарною ідеєю, але як показують численні дослідження, пари, які ділили побут до весілля, в результаті виявилися більш схильні до розриву стосунків. У той час як пари, які оселилися разом після церемонії, показували більш високий рівень задоволеності спільним життям.

Міф 4. Комунікація – це ключ до щасливих стосунків

Насправді проблема у спілкуванні викликана іншими негараздами. Психолог наголошує на тому, що брак спільних тем - це скоріше наслідок, ніж причина. Більше того, він упевнений, що занадто багато спілкування може принести навіть більше шкоди, ніж його нестача.

Міф 5. Дошлюбне консультування допоможе запобігти розлученню

На перший погляд корисні курси навпаки несуть більше шкоди закоханим. Як показують дослідження, близько 24 відсотків пар через кілька років подають на розлучення, у той час як серед людей, які не відвідували курси розлучається всього 11 відсотків.

Психолог пояснює, що це відбувається з тієї причини, що пар просять попрацювати над стосунками і вони починають копатися один в одному в пошуках проблем, а потім намагаються їх виправити. Також, експерт упевнений, що ніякі курси не навчать бути щасливим у стосунках, все залежить від самих людей.

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme